Szukaj

płatności i wysyłka

PŁATNOŚCI

1. Proponujemy następujące sposoby płatności ceny za zamówione Towary oraz opłat za dostawę zamówionych towarów:

a) płatność drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu płatności internetowych. W naszym sklepie płatności obsługiwane są przez firmę SumUp.

b) przelewem na rachunek bankowy Artystki - Atelier Misko Zuzanna Miśko, 83 1050 1025 1000 0092 6227 9111;

c) gotówką przy odbiorze – Klient dokonuje zapłaty odbierając zamówione Prace dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej (dostępna przy przesyłkach na terenie Polski).

2. W przypadku płatności dokonanej za pomocą serwisu płatności pozytywna autoryzacja transakcji jest warunkiem zrealizowania zamówienia.

3. W przypadku wybrania płatności przelewem na rachunek bankowy Artystki, zamówienie zostanie zrealizowane po wpływie środków na rachunek bankowy Artystki. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

4. Za dzień dokonania płatności uważa się dzień obciążenia rachunku bankowego Artystki.

DOSTAWA I ODBIÓR

1. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, na adres wskazany w zamówieniu.
2. Koszty przesyłki zakupionych Prac ponosi Klient.
3. W przypadku płatności przy odbiorze Artystka przystępuje do realizacji zamówienia do 5 dni roboczych po złożeniu zamówienia przez Klienta. W przypadku wybrania przez Klienta płatności drogą elektroniczną lub przelewem na rachunek bankowy rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi do 5 dni roboczych od zaksięgowania kwoty płatności.
4. Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć czternastu (14) dni, a w żadnym razie trzydziestu (30) dni od daty zawarcia umowy sprzedaży.
5. Artystka dołącza do każdej przesłanej Pracy dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT.
6. Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient powinien dokładnie sprawdzić w obecności spedytora kompletność zawartości paczki oraz stan opakowania zewnętrznego i zamówionego towaru. W przypadku uszkodzenia przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Odbiorcę i kuriera.
7. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem i zwrotnego odesłania zamówionych Prac do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Artystka skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.Koszyk

czekam na Twoje zamówienie...

Zamów coś!